• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Грамоти – ветеранам-волонтерам

E-mail Печать PDF

До Міжнародного дня волонтера слова вдячності та пошани  разом з грамотами  Одеської обласної ради та Ізмаїльського міського голови отримали голови первинних організацій ветеранів міста.

Так, грамоту обласної ради отримав голова первинної організації ветеранів військової частини 1474 Державної прикордонної служби України Зіменко Анатолій Йосипович. За активну громадянську позицію, вагомий внесок у волонтерський рух нагороджені первинна організація ветеранів Целюлозно-картонного підприємства в особі голови Вітенко Євдокії Іванівни за I місце в організації роботи з волонтерського руху у 2020 році, первинна організація ветеранів Консервного заводу в особі голови Мунтян Катерини Михайлівни за II місце в організації роботи та первинна організація ветеранів дитячої лікарні  в особі голови Клименко Лідії Петрівни за III місце в організації роботи з волонтерського руху у поточному році.

Заступник Ізмаїльського міського голови Сергій Баткілін від імені міського голови та громади нашого міста висловив щирі слова подяки за активну громадську позицію та побажав ветеранам-волонтерам міцного здоров’я, духовних і фізичних сил, злагоди та добробуту в родинах.

  

Обновлено 09.12.2020 16:42  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 січня  у м. Ізмаїл народилися  9 малюків -  4 дівчинки та  5 хлопчиків

 

Сейчас 450 гостей онлайн
Просмотры материалов : 11909574

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна