• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная

Про перегляд ставок земельного податку в межах міста Ізмаїл

E-mail Печать PDF

Увага!

        Ізмаїльською міською радою прийнято рішення «Про перегляд ставок земельного податку в межах міста Ізмаїл» № 401-VII від 14.01.2016 р.

Дане рішення розміщено на офіційному сайті міста у розділі «Нормативні акти».

 Згідно з діючим законодавством, Ізмаїльська міська рада вирішила:

1.      На виконання частини 7 розділу II Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» № 909-VIII від 24.12.2015 переглянути ставки земельного податку, встановлені Ізмаїльською міською радою з 01.01.2016 року та викласти додаток рішення «Про встановлення ставок податку за земельні ділянки в межах міста Ізмаїл» № 5084-VI від 30.04.2015 в новій редакції (додається).

2.      Застосувати затверджені ставки земельного податку для здійснення розрахунків податку за земельні ділянки в межах міста Ізмаїл з 01.01.2016 року.

3.      Доручити виконавчому комітету Ізмаїльської міської ради довести до відома землевласників та землекористувачів про прийняте рішення шляхом опублікування його у місцевих засобах масової інформації та розміщення на офіційному веб-сайті Ізмаїльської міської ради.

4.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та постійну комісію з питань бюджету та соціально – економічному розвитку міста.

 

 

Додаток

до рішення Ізмаїльської міської ради

від « _14_ » _січня_ 2016 р. № _401-VII_

 

Ставки податку за земельні ділянки в межах міста Ізмаїл

 

№ п/п

Об’єкти оподаткування

Ставка земельного податку за земельні ділянки, відсоток від нормативної грошової оцінки земель міста

1.

Земельні ділянки зайняті житловим фондом, гаражно-будівельними, дачно-будівельними та садівницькими товариствами, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб, які використовуються без отримання прибутку.

0,3

2.

Земельні ділянки для потреб сільськогосподарського виробництва, водного та лісового господарства, які зайняті виробничими, культурно-побутовими, господарськими та іншими будівлями і спорудами.

1,75

3.

Земельні ділянки для здійснення підприємницької діяльності, що знаходяться у приватній власності юридичних та фізичних осіб.

1,75

4.

Земельні ділянки, які перебувають у користуванні юридичних осіб державної форми власності.

1,75

5.

Земельні ділянки, які перебувають у користуванні юридичних осіб комунальної форми власності.

1,75

6.

Земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (крім юридичних осіб державної та комунальної форми власності та земельних ділянок, зазначених у пункті 1 цього додатку).

4,5

7.

Земельні ділянки органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, військових формувань, утворених відповідно до законів України, Збройних Сили України та Державної прикордонної служба України, закладів, установ, підприємств та організацій, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

1,75

8.

Земельні ділянки під нежитловими приміщеннями у багатоквартирних житлових будинках.

1,75

9.

Земельні ділянки для будівництва і обслуговування культових та інших будівель, необхідних для забезпечення діяльності релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку.

1,75

10.

Земельні ділянки громадських організацій інвалідів України, підприємств та організацій, які засновані громадськими організаціями інвалідів та спілками громадських організацій інвалідів і є їх повною власністю, де протягом попереднього календарного місяця кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить не менш як 50 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом звітного періоду не менш як 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці.

0,5

11.

Земельні ділянки благодійних та громадських організацій.

1,75

12.

Інші земельні ділянки.

6,0

 

1.            Платниками земельного податку є: власники земельних ділянок, землекористувачі.

2.            Об'єктами оподаткування є: земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні.

3.            Базою оподаткування є: нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до порядку, встановленого чинним законодавством.

4.            Базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік. Базовий податковий (звітний) рік починається 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (для новостворених підприємств та організацій, а також у зв'язку із набуттям права власності та/або користування на нові земельні ділянки може бути меншим 12 місяців).

5.            Строк, порядок сплати земельного податку та порядок обчислення плати за землю встановлюється відповідно до діючого податкового законодавства з урахуванням даного рішення.

6.            Пільги щодо сплати земельного податку встановлюються щорічно окремими рішеннями міської ради, окрім пільг встановлених  Податковим кодексом України.

Земельні ділянки, які не підлягають оподаткуванням земельним податком визначаються Податковим кодексом України.

7.            У разі надання в оренду земельних ділянок, окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами іншим суб'єктам, податок за площі, що надаються в оренду, обчислюється з урахуванням відповідної ставки земельного податку та відповідного коефіцієнта функціонального використання цих площ залежно від виду економічної діяльності орендаря.

Платники податку, які користуються пільгами з земельного податку, та надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, сплачують податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території (крім випадків, передбачених статтею 284 Податкового кодексу України).

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   03  по 10 сентября в Измаиле родились 16 малышей, 14  девочек и 2 мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 241 гостей онлайн
Просмотры материалов : 6712858

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная