• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная

Про посилення заходів державного нагляду (контролю) у період масового розмноження диких тварин

E-mail Печать PDF

Відповідно до Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про тваринний світ», на виконання доручення Державної екологічної інспекції України від 14.03.2017 р. № 19 «Про посилення заходів державного нагляду (контролю) у період масового розмноження диких тварин». Державною екологічною інспекцією в Одеській області спільно з органами місцевого самоврядування проводяться заходи оперативного реагування на порушення природоохоронного законодавства у період масового розмноження диких тварин.

З метою охорони диких тварин заборонено підвищення шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення раллі та інших змагань на транспортних засобах) у період масового розмноження диких тварин у місцях їх перебування на території м. Ізмаїл.

 

У разі виявлення фактів незаконного порушення природоохоронного законодавства, з метою вжиття заходів оперативного реагування, просимо повідомити Ізмаїльський ВП ГУНП в Одеській області (тел. 102). Державну екологічну інспекцію в Одеській області (тел. (048) 728-38-86. e-mail: od@dei.gov.ua).

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  12 по 19 февраля в Измаиле родились 9 малышей, 2  девочки и 7  мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 214 гостей онлайн
Просмотры материалов : 5383940

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Главная