• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная

Реконструкція каналізаційних мереж

E-mail Печать PDF

          Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради повідомляє про намір реконструкції каналізаційних мереж південної та південно-східної частин м. Ізмаїл Одеської області з влаштуванням резервного трубопроводу (в рамках проекту ЄС "Чиста ріка" Спільної операційної програми "Румунія-Україна 2014-2020")".

          Об'єктом будівництва є реконструкція КНС №1, яка розташована  за адресою: м.Ізмаїл, вул.Чкалова, 2;  КНС №2, яка розташована за межами міста Ізмаїл, а також що стосується тільки розділів автоматизації та диспетчеризації:  КНС-3, КНС-4, водозабір «Матроска», водозабір «Фортеця», поодинокі свердловини, ВНС-1, ВНС-2, резервуари чистої води та нове будівництво напорної каналізаційної мережі, що складається з склопластикових труб, реконструкція існуючої напорної каналізаційної мережі з чавунних труб та капітальний ремонт самопливної каналізаційної мережі із залізобетонних труб та збірних залізобетонних колодязів діаметром 1,0 - 3,0 м.

Інженерне забезпечення об'єкта запроектовано шляхом підключення до існуючих міських інженерних мереж.

Електропостачання передбачається від існуючих електромереж.

В насосних станціях передбачається припливно-витяжна вентиляція, з механічним і природним спонуканням.

Джерелом системи опалення є газовий котел. Вентиляцiя приміщень припливно-витяжна з природним спонуканням.

 ТОВ "Екосол-Проект" виконав розділ "Оцінка впливу на навколишнє природне середовище" за ТЕО реконструкції зазначеного об'єкта. В результаті проведених робіт встановлено:

1. Вплив на атмосферне повітря - в межах нормативних показників.

Джерелами утворення шкідливих речовин є: прийомні каналізаційні камери КНС, робота опалювального обладнання.

На об'єкті передбачається 7 джерел викиду ЗВ. Річні викиди забруднюючих речовин від роботи об'єкта складуть 2,0515 т/рік.

Сумарний екологічний податок складе 506,16 грн.

Максимальні приземні концентрації від викидів об'єкта, не перевищують ГДК атмосферного повітря.

2. Вплив на поверхневі водні об’єкти не передбачається. Вплив на ґрунт і земельні ресурси при експлуатації об'єкта – відсутній.

3. Акустичний вплив у межах нормативних показників.

 Проектований об'єкт не входить до переліку видів діяльності та об'єктів, що становлять екологічну небезпеку.

Виконаний аналіз впливу об'єкта на навколишнє середовище показав, що за сукупністю всіх розглянутих факторів, можна зробити висновок, що в режимі нормальної технологічної експлуатації не виникне негативних процесів у навколишньому природному середовищі району, а також негативних соціально-економічних наслідків, а ризик аварійних ситуацій та їх можливих наслідків зводиться до мінімуму.

Об'єкт відповідає всім нормам і вимогам Законів України «Про охорону атмосферного повітря» та «Про охорону навколишнього природного середовища», а також ДСП-96 «Планування і забудова населених пунктів», є екологічно безпечним і не зробить негативного впливу на навколишнє природне середовище.

           З Оцінкою впливу на навколишнє середовище по об’єкту «Реконструкції каналізаційних мереж південної та південно-східної частин м. Ізмаїл Одеської області з влаштуванням резервного трубопроводу (в рамках проекту ЄС "Чиста ріка" Спільної операційної програми "Румунія-Україна 2014-2020")" можна ознайомитись в Управлінні капітального будівництва Ізмаїльської міської ради (м. Ізмаїл, пр. Суворова, 62, 5 поверх, каб. 503).

          Пропозиції та зауваження до вказаної документації можна надсилати за адресою: м. Ізмаїл, пр. Суворова, 62,Управління капітального будівництва Ізмаїльської міської ради. Телефон для довідок (04841) 7-22-85.

Обновлено 03.07.2017 16:12  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   03  по 10 сентября в Измаиле родились 16 малышей, 14  девочек и 2 мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 207 гостей онлайн
Просмотры материалов : 6712935

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная