• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная

Заява про екологічні наслідки діяльності

E-mail Печать PDF

            Капітальний ремонт із улаштуванням індивідуального теплового пункту, заміною вікон, встановленням геліоколекторів та модернізацією освітлення дошкільного навчального закладу № 33, розташованого за адресою: м. Ізмаїл, вул. Шевченка, 5/1.

Згідно Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів № 173 від 19.06.1996 р. (пп. 5.4-5.6, 7.13) розрахунки розсіювання забруднюючих речовин показують, що максимальні викиди становлять по діоксид азоту і не перевищують ГДК.

Оцінка розрахункового рівня забруднення атмосферного повітря, проведена згідно з Державними санітарними правилами охорони атмосферного повітря населених міст показує, що рівень забруднення – допустимий, а ступінь його небезпечності – безпечний.

За сукупністю всіх розглянутих чинників, пов’язаних з реалізацією проекту, можна твердити, що в режимі технологічної експлуатації вплив на навколишнє природне середовище не перевищує гранично допустимі концентрації і негативних соціально-екологічних наслідків не прогнозується, а ризик аварійних ситуацій при правильній експлуатації та дотриманні заходів по техніці безпеки, протипожежних заходів – відсутній.       Оцінка впливів на навколишнє середовище під період переоснащення. Джерелами впливу на навколишнє середовище на період будівельно-монтажних робіт є викиди періодичні та тимчасові в атмосферне повітря на протязі незначного часу роботи (машин та механізмів ДВЗ, зварювальний приладів, фарбування конструктивних матеріалів).

За період переоснащення та експлуатації вплив на геологічне, техногенне, соціальне та повітряне середовище, грунт, рослинний і тваринний світ, об’єкт має допустимий вплив.

Таким чином, екологічний ризик діяльності, що проектується виключається.

Проектна діяльність відповідає всім нормам і вимогам законів України „Про охорону атмосферного повітря” та „Оцінки впливу на довкілля ” і не завдасть значного негативного впливу на навколишнє природне середовище.

Повний перелік засобів і заходів, що гарантують безпеку будівництва та експлуатації об’єкта і відповідності до вимог природоохоронних норм і правил, які враховані в розділах проекту та ОВНС.

 

 

 Відгуки і пропозиції надсилати за адресою:

пр. Суворова, 62,

тел. (04841) 7-22-36

 

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  11 по  18 марта в Измаиле родились 5 малышей, 2  девочек и 3  мальчика

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 280 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7883112

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная