• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Офіційний сайт міста Ізмаїл

Реалізація проекту з монетизації натуральної допомоги «пакунок малюка»

З набранням чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 №744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» виникла необхідність встановлення переліку наявних закладів торгівлі в м. Ізмаїл, які бажають та можуть бути залучені до реалізації проекту з монетизації натуральної допомоги «пакунок малюка».

            Виплата грошової компенсації проводиться у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на спеціальний рахунок отримувача, відкритий в АТ КБ «ПриватБанк» (уповноважений банк).

Подробнее...
 

В Ізмаїлі стартує масштабна реконструкція міської лікарні - в рамках президентської програми «Велике будівництво»

22 вересня в місті презентували проект реконструкції Центральної міської лікарні - в рамках президентської програми «Велике будівництво». Як розповів міський голова Андрій Абрамченко, перший етап робіт уже стартував - в цьому році буде виконано капітальний ремонт приймального відділення.

- Цей проект увійшов до програми Президента «Велике будівництво», - зазначив міський голова. - Це важливий фактор, який дозволяє говорити, що ЦМЛ протягом декількох років буде побудована заново і буде оснащена найсучаснішим медичним обладнанням.

Відзначимо, що перший етап «великого будівництва» - це реконструкція першого поверху під приймальне відділення, тут приберуть вхід з боку проспекту Суворова, а з боку міськвиконкому буде зроблена рампа під дві частини приймального відділення: окремо для прийому дорослих, окремо - для дітей.

За словами Андрія Абрамченка, відділення буде зроблено за міжнародними вимогами. У ньому будуть розташовуватися два ліфта, рентген-кабінет, операційний блок, реанімація, палата інтенсивної терапії, палата надання першої невідкладної допомоги - все це буде прямо в приймальному відділенні. Тут же буде розташовуватися МРТ і КТ - обладнання вже закуплено і знаходиться на складах. Також лікарня буде обладнана кисневої станцією і дизельгенераторами, які будуть забезпечити резервним живленням не тільки ЦМЛ, а й перинатальний центр.

Подробнее...
 

Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів щодо попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, на території м. Ізмаїл

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями), на виконання протоколу від 19.09.2020 №32 позачергового засідання Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій:

1. Установити дію карантину на території м. Ізмаїл до 31 жовтня 2020 року.

2.  На території міста Ізмаїл з 00:00 годин 21 вересня 2020 року, установлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки.

Подробнее...
 

Про скликання 59-ї сесії Ізмаїльської міської ради VII скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-ВР від 21.05.1997, в порядку, передбаченому рішенням Ізмаїльської міської ради «Про особливий порядок проведення пленарних засідань сесій Ізмаїльської міської ради на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України» № 6568-VII від 25.03.2020: 

I.          Провести пленарне засідання 59-ї сесії Ізмаїльської міської ради VII скликання 18 вересня 2020 року.

            II. Внести на розгляд на 59-й сесії Ізмаїльської міської ради VII скликання питання: 

1.                  Про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Ізмаїла».

Доповідає: Абрамченко Андрій В’ячеславович – Ізмаїльський міський голова. 

2.                  Про забезпечення співфінансування проекту «CBC-SAFETY - попередження та боротьба з організованою злочинністю і поліцейське співробітництво через транскордонні центри на кордоні Румунія-Україна» у рамках Спільної Операційної Програми «Румунія – Україна 2014-2020 роки», в якості Бенефіціара 1.

Доповідає: Абрамченко Андрій В’ячеславович – Ізмаїльський міський голова. 

Подробнее...
 

17 вересня - День рятівника України

Шановні працівники рятувальних підрозділів міста, ветерани пожежної охорони!

Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом!

Допомога людям – головна мета Вашої благородної справи. Ви допомагаєте всім, хто опинився у біді, запобігаєте та ліквідуєте наслідки надзвичайних ситуацій, захищаєте здоров’я і життя людей, надаєте необхідну допомогу постраждалим. Кожен Ваш тривожний виїзд - це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа - це врятовані людські життя.

Завдяки Вам ізмаїльчани впевнені, що отримають невідкладну  допомогу в надзвичайній ситуації. Від імені громади нашого міста прийміть слова щирої вдячності і поваги за Вашу відповідальну, мужню працю в ім’я захисту людей.

У день Вашого професійного свята дозвольте побажати Вам міцного здоров'я, успіхів у складній, сповненій труднощами роботі, душевного спокою та якомога менше тривожних викликів. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя дарує радість життєвих перемог!

Ізмаїльський міський голова        А. В. Абрамченко

 

"Чиста енергія для Вашої родини!" - інформаційна кампанія Держенергоефективності

#Держенергоефективності за підтримки Проекту ЄС #Twinning запроваджує інформаційно-роз’яснювальну кампанію, присвячену перевагам відновлюваних джерел енергії у домогосподарствах, – «Чиста енергія для Вашої родини». Кожну родину цікавить, як менше платити за комунальні послуги, як стати енергонезалежним. Відповідь є – завдяки «чистим» джерелам енергії та енергоефективності. Зокрема, приватні домогосподарства можуть встановити:

#сонячні_панелі або вітроелектростанції, щоб генерувати власну електроенергію;

#теплові_насоси або #твердопаливні_котли – для опалення;

#геліоколектори – для нагріву води.

Подробнее...
 

Про встановлення Ізмаїльською міською радою пільг зі сплати місцевих податків та зборів

Ізмаїльською міською радою прийнято рішення від  07.09 2020р. №6881-VII «Про встановлення пільг зі  сплати місцевих податків та зборів на період «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення  COVID-19 на території м. Ізмаїл».

 З 01.09.2020 юридичних та фізичних осіб, які провадять діяльність у сфері закладів громадського харчування на території міста Ізмаїл звільнено від:

- сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

- земельного податку;

Подробнее...
 

Шановні мешканці міста!

16 вересня 2020 року з 14.00 до 14.30 буде проводитися планова перевірка роботи системи оповіщення Цивільного захисту короткочасним включенням електросирен. Почувши звук сирени, просимо дотримуватись спокою.

Подробнее...
 

Про внесення змін до розпорядження Ізмаїльського міського голови від 03.08.2020 №528р «Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів щодо попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання протоколу від  14.09.2020 № 31 позачергового засідання Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій:           

            1. Внести зміни до пункту 2 підпункту 2.1 розпорядження Ізмаїльського міського голови від 03.08.2020 №528р «Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів щодо попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, на території  м. Ізмаїл»: 

            -  в пункті 2 підпункт 2.1. викласти в новій редакції: 

Подробнее...
 

12 вересня - День фізкультури і спорту України

Шановні спортсмени, ветерани спортивного руху,

тренери та викладачі фізичної культури! 

Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету прийміть щирі вітання з Днем фізичної культури і спорту!

За здоровою нацією – майбутнє України. Ми знаємо, що лише здоровий спосіб життя сприяє здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій рідного краю. Тому радіємо, що сьогодні в нашому місті стає все більше спортсменів. На оновлених спортивних майданчиках і сучасних міні-стадіонах, в залах спортивних шкіл займаються як любителі, так і професіонали, які своїми виступами приносять честь і славу Ізмаїлу. Завершується будівництво Палацу спорту, на базі якого будуть проводитися змагання національного рівня і де зможуть займатися спортом всі бажаючі. Це - основа дозвілля наших дітей і молоді, майбутнього ізмаїльського спорту, запорука здорового способу життя, бадьорості та оптимізму ізмаїльчан.

Від імені громади нашого міста хочеться виразити велику вдячність вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді Ізмаїла, за наполегливість в  опануванні нових форм організації тренувального процесу під час карантинних обмежень, вибудовування ефективної, цікавої системи роботи заради здорового майбутнього.

Від щирого серця бажаю всім ізмаїльським спортсменам, організаторам фізичної культури і спорту, ветеранам спортивного руху нашого міста здоров'я і успіхів, щастя і благополуччя, нових перемог і досягнень!                                             

Ізмаїльський міський голова    А. В. Абрамченко

 


Страница 1 из 324

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  31 серпня по 6 вересня  у м. Ізмаїл народилися 10 малюків -  4  дівчинки та 6 хлопчиків

 

Сейчас 371 гостей онлайн
Просмотры материалов : 11279293


Головна