• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Офіційний сайт міста Ізмаїл

Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території м. Ізмаїл

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  на виконання  постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями), протоколу  позачергового засідання  Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від  24.02.2021 № 4: 

1.     З  метою  запобігання  поширенню  на  території  м.  Ізмаїл  гострої   респіраторної

хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, продовжити  на території            м. Ізмаїл дію карантину до 30 квітня 2021 року.

            2. Мешканцям м. Ізмаїл та суб’єктам господарювання всіх форм власності, до відома, з 24 лютого 2021 р. на території м. Ізмаїл встановлюється “жовтий” рівень епідемічної небезпеки, відповідно до якого забороняється:

Подробнее...
 

Україна головуватиме у Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону

Координаційний центр Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону погодив заявку України на головування у цій ініціативі з листопада 2021 по листопад 2022 року. Україна стала першою країною, що не є членом ЄС, та яка буде головувати в Стратегії й відповідатиме за визначення пріоритетних напрямків співпраці країн в рамках ініціативи.
Дунайська стратегія – це платформа і план дій по співпраці 14 країн Дунайського регіону. Українська частина Стратегії охоплює Одеську, Івано-Франківську, Чернівецьку та Закарпатську області.

Комунікаційна команда Офісу Віцепрем'єрки

з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

 

Про внесення змін до розпорядження міського голови № 104р від 17.02.2021 «Про скликання 6-ї сесії Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання»

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-ВР від 21.05.1997:

 1.      Внести зміни до розділу ІІ розпорядження міського голови № 104р від 17.02.2021 «Про скликання 6-ї сесії Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання»:

Подробнее...
 

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Дорогі ізмаїльчани!

20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні. Сім років тому цей день став переломною датою для всього українського народу, змінивши хід історії нашої держави.

За весь час протистояння Майдан став серцем і душею України. Десятки тисяч патріотів вийшли на головну площу країни з благородною метою - побудувати процвітаюче європейське майбутнє для своєї держави. Ні кулі снайперів, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти учасників Революції Гідності. Вони заплатили за свої переконання найвищу ціну – життя, стали прикладом мужності і героїзму в ім'я кращого майбутнього України. Їх назвали Героями Небесної Сотні.

Будуючи нову Україну, ми не маємо забути імен Героїв.  Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя відстояв наше життя, майбутнє Української Держави.

Вічна слава Героям Небесної Сотні, полеглим за свободу рідної землі!

Ізмаїльський міський голова             А.В. Абрамченко

 

«Вдячні за свободу»: Національний музей Революції гідності розпочав інформкампанію до Дня Героїв Небесної Сотні

До роковин наймасовіших розстрілів протестувальників під час Революції гідності Національний музей Революції гідності за інформаційної підтримки  Українського  інституту національної пам'яті розпочав інформаційну кампанію «Вдячні за свободу». 

Пам’ятний день 20 лютого встановлений указом Президента у 2015 році. Цього дня вшановуємо тих громадян, які віддали своє життя під час подій Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року) або ж на початках російської агресії проти України у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини.

Під гаслом «Вдячні за свободу» відбуватимуться державні заходи та приватні ініціативи до Дня Героїв Небесної Сотні. Цим слоганом вшановували героїв Майдану й раніше. Але цього року зазначені слова отримали новий візуальний вияв.

Подробнее...
 

Про скликання 6-ї сесії Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання

 

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» №280/97-ВР від 21.05.1997, в порядку, передбаченому рішенням Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання «Про особливий порядок проведення пленарних засідань сесій Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України» № 12-VIII від 05.11.2020:

I.          Провести пленарне засідання 6-ї сесії Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання 26 лютого 2021 року.

 II.  Внести на розгляд на 6-й сесії Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання питання:

Подробнее...
 

Державна соціальна допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю у 2021 році

1.               Розмір державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю у 2021 році розраховується з врахуванням норм:

 

·        Закону України "Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю" від 16.11.2000р. №2109-III (зі змінами від 02.09.2020 №851- IX);

·        статті 7 Закону України "Про державний бюджет на 2021 рік";

·        постанови КМУ від 26.03.2008 № 265 "Деякі питання пенсійного забезпечення громадян" (зі змінами).

Подробнее...
 

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-а річниця виведення радянських військ з Афганістану

Шановні ветерани Афганістану, воїни-інтернаціоналісти!

В ім'я миру на землі, Ви, не вагаючись, готові були віддати найдорожче - своє життя. Ваші мужність і героїзм з вдячністю і повагою згадують у багатьох куточках світу. Далеко від Батьківщини Ви проявили стійкість і самовідданість, були вірними військовій присязі і бойовому братерству.

Ізмаільчане завжди будуть шанувати пам'ять про своїх земляків, які чесно виконали свій військовий обов'язок. Мужність і сміливість воїнів-афганців, усіх, хто брав участь в бойових діях за межами України, є прикладом для нинішніх поколінь захисників нашої країни.

Шановні воїни-інтернаціоналісти! Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету прийміть щирі побажання Вам та Вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров'я і довгих років життя. Нехай Ваші сила та мужність завжди підсилюються любов’ю та підтримкою рідних і близьких!

Ізмаїльський міський голова   Абрамченко А. В.

 

Для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю

  За бюджетною програмою «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» № 309 від 27.03.2019 р. сімї з дітьми з вадами розвитку мають змогу отримати реабілітаційні послуги, звернувшись до управління праці та соціального захисту населення. Для забезпечення реабілітаційними заходами один із батьків надає до УП та СЗН наступні документи:

1.      Копію паспорту.

2.      Копію ідентифікаційного коду.

3.      Копію свідоцтва про народження дитини.

4.      Копію індивідуальної програми реабілітації.

5.      Виписка з медичної карти Ф № 027/о

Перелік реабілітаційних закладів розміщений на веб-сайті Мінсоцполітики у

розділі Інвалідність – Реабілітація дітей з інвалідністю.

      Документи надсилати поштою за адресою: м. Ізмаїл, вул. Івана Франка, 10.

 тел. 5-33-68, 5-33-80.

 

Торгівля людьми – серйозне порушення прав людини

 Важливим напрямом державної політики є протидія торгівлі людьми. Ґендерна дискримінація є однією з причин, що призводить до торгівлі людьми. Форми експлуатації та вербування активно змінюються, що вимагає реагування та інформування громадян.

Громадською організацією «Ла Страда-Україна» у співпраці Міжнародною організацією з міграції, спільно з Урядовою уповноваженою з питань ґендерної політики підготовлено матеріали з тематики протидії торгівлі людьми.

Три інформаційні ролики присвячені таким питанням: встановлення статусу особи, постраждалої від торгівлі людьми; важливість безоплатної вторинної правової допомоги постраждалим від торгівлі людьми; підвищення вразливості до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та експлуатації в умовах пандемії  COVID-19.

Подробнее...
 


Страница 1 из 333

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

  

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 25 січня по 01 лютого у м. Ізмаїл народилися  7 малюків -  5 дівчинок та  2 хлопчика

 

Сейчас 358 гостей онлайн
Просмотры материалов : 12185503


Головна