• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Споживач та закон

Нафтогаз забезпечує газом більшість українців: що потрібно знати

E-mail Печать PDF

З 1 травня 2022 року до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» підключені 8,8 млн українських домогосподарств, які отримували газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування). Укладати додаткові договори не потрібно, адже перехід відбувся автоматично. Відповідаємо на найбільш поширені питання.

Як отримати номер особового рахунку?

У нового постачальника газу абоненти мають інший номер особового рахунку. Його можна дізнатися кількома способами:

  • на сторінці сайту gas.ua обрати розділ «Дізнатися номер рахунку»;
  • у чатах GASUA у у Viber, Telegram та Facebook;
  • на платіжках Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» ;
  • за телефонами контакт-центру  (066) 300-2-888; (098) 300-2-888; (093) 300-2-888.

Для ідентифікації потрібно ввести EIC-код. Це персональний газовий номер об'єкта газопостачання, який складається з 16 символів (латинських літер та цифр). Наприклад, 56XM19A205987456. Його можна знайти в особистому кабінеті, контакт-центрі вашого облгазу або в рахунку за розподіл чи постачання газу. Також ви можете  з’ясувати EIC-код у колишнього постачальника або в облгазі.

Подробнее...
 

До уваги суб’єктів господарювання!

E-mail Печать PDF

Державна установа «Офіс розвитку підприємства та експорту» спільно з громадською спілкою «Центр розвитку інновацій», національним проектом з розвитку підприємства та експорту Дія. Бізнес та партнерами, які долучаються, розпочали Ініціативу для сприяння відновленню та адаптації економіки територіальних громад/регіоні, місцевих бюджетів, підтримки підприємців, розвитку експорту.

Запрошуємо власників та підприємців дати оцінку стану й потреб українського бізнесу до та після повномасштабної війни та вплинути на розробку ефективного плану дій та механізмів відновлення розвитку підприємства, МСБ, експорту на територіальному рівні.

Для виявлення реального стану та потреб бізнесу на території міста проводиться опитування у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством економіки України, Міністерством фінансів України, Міністерством розвитку громад і територій України.

Просимо долучитися до опитування та заповнити анкету до 10.06.2022 року включно. Анкета знаходиться за посиланням https://forms.gle/UVknwQgBDWX39Kmg9.

 

Порядок розгляду звернень споживачів з питань покупки товарів (послуг) неналежної якості або товарів належної якості, які не задовільнили споживача за розміром, формою і т.д.

E-mail Печать PDF

Для пред'явлення своїх вимог споживач на 1-ому  етапі повинен звернутися з письмовою заявою до продавця або надавача послуг:

·         у разі  придбання товару неналежної  якості - зразок № 1;

·   у разі, якщо товар не підійшов за формою, розмірами, габаритами і т.д. - зразок №2;

·         у разі надання неякісних послуг – зразок  № 3;

·         у разі надання послуги  з порушенням строків - зразок № 4.

Заяву необхідно писати в 2-х примірниках. Один примірник необхідно надати в об'єкт, в якому була здійснена покупка товару або замовлення послуги, другий - залишити у себе і зберегти.

На Вашому екземплярі працівник магазину (майстерні), який прийняв заяву, повинен вказати посаду, прізвище, ім'я, по батькові, поставити підпис, дату та штамп (печатку) магазину (майстерні).

Якщо ви повернули товар, магазин повинен видати Вам документ про те, що від Вас прийнятий товар, де має бути вказано, ким і що прийнято, в якому стані і в якій комплектації, проставлені дата, підпис, штамп закладу.

Якщо у Вас заяву не приймають, її необхідно відправити поштою рекомендованим листом з повідомленням про вручення та описом вкладеного. Копії товарного або касового чеку додати до заяви. Оригінал зберігається у заявника.

У заяві необхідно пред'явити вимоги, згідно прав, визначених ст. ст. 8, 9 або 10 Закону України «Про захист прав споживачів» (дивитись зразки звернень).

Якщо Ваше звернення залишиться без розгляду, то за захистом своїх прав Ви можете звернутися з заявою до органу місцевого самоврядування на ім’я міського голови (див. зразки звернень №5, № 6). Під час дії тимчасового обмеження доступу до адміністративної будівлі  заяву можна залишити  у чергового на прохідній  або надіслати лист Укрпоштою  на адресу:     м. Ізмаїл, пр.Суворова,62.

 Начальник управління економіки                                                                         Т.В. Оленєва

 

Обновлено 10.02.2022 15:45
 

Аналіз письмових звернень громадян з питань захисту прав споживачів за 2021 рік

E-mail Печать PDF

Фахівцями відділу економіки споживчого ринку управління економіки Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області в 2021 році розглянуто 59 письмових звернень громадян, в тому числі з питань захисту прав споживачів – 32 звернення.

За результатами розгляду заяв щодо захисту прав споживачів вимоги споживачів задоволені в 19 зверненнях (59,4 %): проведений обмін товару на якісний, виконаний гарантійний ремонт, повернуті гроші за придбані неякісні товари та надані послуги неналежної якості на загальну суму 192450 грн.

Проведений аналіз звернень громадян показав, що:

- 43,8% або 14 письмових звернень надійшло з питання надання послуг, у т.ч. комунальних. За результатами розгляду в 4 зверненнях вимоги споживачів задоволені та  вжито заходи реагування.  В ході розгляду останніх звернень споживачам рекомендовано звернутись до надавача послуг для надання необхідних роз’яснень з урахуванням нововведень щодо правил надання послуг.

Подробнее...
 

До уваги жителів міста!

E-mail Печать PDF

Верховною Радою України прийнято Закон України від  01.06.2021 1489-IX «Про обмеження обліку пластикових пакетів на території України», який введено в дію з 10.12.2021.

Даний закон спрямований на зменшення обсягу використання в Україні пластикових пакетів, обмеження їх розповсюдження з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища та благоустрою територій.

З Законом України від  01.06.2021 1489-IX  «Про обмеження обліку пластикових пакетів на території України» можна ознайомитись на сайті Верховної Ради України за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1489-20#Text.

    Управління економіки Ізмаїльської міської ради                                                                   

 

Обновлено 15.12.2021 08:18
 


Страница 1 из 11

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 304 гостей онлайн
Просмотры материалов : 22240513

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер