• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Споживачу та підприємцю На допомогу підприємцю
На допомогу підприємцю

Всеукраїнська ініціатива "Сади Перемоги"

E-mail Печать PDF

Війна на території України унеможливлює використання всіх сільськогосподарських земель, що згодом може призвести до продовольчої кризи.

У Міністерстві аграрної політики та Міністерстві розвитку громад закликають українців якомога ефективніше використовувати земельні ділянки.

Щоб активізувати цей процес,.створено всеукраїнську ініціативу "Сади Перемоги".  Її мета.- ефективно   використати   кожен   клаптик   землі. (дачі.та.городи,. прибудинкові.

ділянки),. на  .яких   можна   виростити   врожай,.  що  допоможе  знизити   ризик   гострої 

продовольчої кризи.

"Сади Перемоги" – не нова ідея. Такі овочеві, фруктові та трав’яні сади, були висаджені в приватних помешканнях і громадських парках у США, Великобританії, Канаді, Австралії та Німеччині під час Першої та Другої світових воєн. Вони допомогли вистояти країнам у найскрутніші часи.

Більше інформації про ініціативу можна дізнатися на сайті https://sadyperemohy.org/ та у соцмережах.

 

Щодо заборони операцій з металобрухтом

E-mail Печать PDF

Спільним наказом військової частини А2393 та Одеської обласної державної адміністрації/Одеської обласної військової адміністрації від 8 квітня 2022 року №4 «Про деякі питання застосування заходів правового режиму воєнного стану» заборонити суб’єктам господарювання, які здійснюють операції з металобрухтом згідно із Законом України "Про металобрухт”, а саме, приймальним пунктам спеціалізованих підприємств, фізичним особам, які ведуть діяльність зі збирання, прийому, та/або переробки металобрухту, спеціалізованим металургійним переробним підприємствам, збирання, прийом, та/або переробку металобрухту, купівлі, та/або реалізації металобрухту, що утворився у військових частинах, військових установах, військових навчальних закладах Збройних сил України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України, а також металобрухту, який утворився внаслідок ведення бойових дій, з агрегатів машин, кораблів, плавзасобів, військової техніки та іншого військового майна, а також металобрухту, утвореного внаслідок утилізації рухомого складу залізничного транспорту, чи іншого майна, що входить до складу, чи є власністю АТ «Укрзалізниця», чи її структурних підрозділів, без спеціального дозволу Одеської обласної військової адміністрації до скасування/припинення воєнного стану, або до видачі окремого наказу в залежності від того, яка з цих подій настане раніше.

 

 

Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану

E-mail Печать PDF

Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову від 18 березня 2022 р. № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану», яка діятиме до дня припинення чи скасування воєнного стану.

 З Постановою Кабінета Міністрів України від 18 березня 2022 р. № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану» можна ознайомитись на сайті Урядовий портал за посиланням:  https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-zabezpechennya-provadzhennya-gospodarskoyi-diyalnosti-v-umovah-voyennogo-stanu-314.

 

Про заборону торгівлі сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами

E-mail Печать PDF

Спільним наказом військової частини А2393 та Одеської обласної державної адміністрації/Одеської обласної військової адміністрації від 30 березня 2022 року №2 «Про заборону торгівлі сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також деякими алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Одеській області» забороняється торгівля сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, алкогольними напоями (крім алкогольних напоїв із вмістом етилового спирту до 30 відсотків об’ємних одиниць в період з 09 години 00 хвилин до 15 годин 00 хвилин) та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів) в Одеській області  до завершення дії військового стану в установленому порядку.

Обновлено 12.04.2022 15:11
 

В умовах воєнного стану реалізацію імпортних продуктів можна здійснювати без маркування на українській мові

E-mail Печать PDF

Постановою Кабінету Міністрів України  від 09.03.22р. №234 «Про заходи щодо забезпечення в умовах воєнного стану безперебійного постачання імпортованих харчових продуктів і кормів» дозволено продавати імпортні продукти без маркування на            українській  мові.

Даною постановою  встановлено, що  на період  воєнного стану:

Оператори ринку харчових продуктів, які внаслідок воєнних (бойових) дій не в змозі виконати вимоги статті 10 Закону України “Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктівˮ щодо інформації про імпортовані харчові продукти, можуть здійснювати реалізацію харчових продуктів на митній території України, інформація про які викладена мовою, відмінною від державної.

При цьому партії зазначених харчових продуктів повинні супроводжуватися обов’язковою інформацією про харчовий продукт, викладеною державною мовою. Така інформація надається на вимогу споживачів операторами ринку харчових продуктів, які здійснюють реалізацію харчових продуктів, у визначений такими операторами спосіб.

Оператори ринку кормів, які внаслідок воєнних (бойових) дій не в змозі виконати вимоги абзацу другого частини першої статті 23 Закону України “Про безпечність та гігієну кормівˮ щодо маркування імпортованих кормів, можуть здійснювати реалізацію на митній території України кормів, маркування яких викладено мовою, відмінною від державної. При цьому партії зазначених кормів повинні супроводжуватися маркуванням про корми, викладеним державною мовою. Таке маркування виконується на вимогу споживачів операторами ринку кормів, які здійснюють реалізацію кормів, у визначений такими операторами спосіб.

Маркування харчових продуктів і кормів, які ввозяться (пересилаються) на митну територію України як гуманітарна допомога, може бути викладене мовою, відмінною від державної.

У разі закриття потужностей внаслідок воєнних (бойових) дій оператори ринку можуть використовувати залишки упаковки або тари для харчових продуктів і кормів за призначенням на інших потужностях, що виробляють аналогічні харчові продукти і корми.

 

 

 


Страница 1 из 12

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 262 гостей онлайн
Просмотры материалов : 16529736

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Споживачу та підприємцю На допомогу підприємцю