• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Споживачу та підприємцю На допомогу підприємцю
На допомогу підприємцю

епідемічна ситуація з гострих респіраторних вірусних інфекцій

E-mail Печать PDF

За інформацією наданою ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» епідемічна ситуація з гострих респіраторних вірусних інфекцій, яка склалася на 1 тиждень 2023 р в м. Ізмаїл, напружена. Так, згідно даних від КНП IMP IP ОО «ІМЦПМСД» на 1 тижні 2023 р зареєстровано 608 випадків ГРВІ, інтенсивний показник складає 849,1 на 100 тисяч  населення, що на 25,0% перевищує епідпоріг (679,3).

В порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла в 1,7 разів (608
випадків проти 349), в т. ч. за рахунок дитячого населення - в 1,6 разів (297 випадків проти
187), дорослого населення - в 1,9 разів (311 випадків проти 162).

З метою недопущення подальшого розповсюдження захворюваності на ГРВІ
серед населення,
керуючись ст.. 11.32 Закону України «Про захист населення від
інфекційних захворювань», наказом МОЗ України від 17.05.2019р. №1126                              «Про затвердження Порядку організації проведення епідеміологічного нагляду за грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями, заходів готовності в міжепідемічний
період і реагування під час епідемічного сезону захворюваності на грип га ГРВІ» ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» рекомендує

впровадити посилений протиепідемічний режим в місцях масового перебування людей (автовокзали,  ЗДО,  ЗЗСО, заклади торгівлі, аптеки тощо, незалежно від форм власності).

 

До уваги операторів ринку що займаються виробництвом та/або обігом харчових продуктів!!!

E-mail Печать PDF

У зв’язку з віяловими відключеннями систем електропостачання по  всій  території  України, що, в свою чергу, впливає на виробництво та/або обіг харчових продуктів, Ізмаїльське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській  області повідомляє.

На виконання листа  Державної  служби  України  з  питань  безпечності  харчових  продуктів  та  захисту  споживачів  № 11.1.1-5/17756  від 14.11.2022 р.,  Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» від 18.05.2017 № 2042-VIII, «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових, продуктів» від 23.12.1997 №771/97-ВР, наказу Міністерства економіки та з питань Європейської інтеграції України від 11.07.2003 №185 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами», Вам необхідно контролювати та дотримуватись вимог температурних режимів зберігання харчових продуктів, а саме:

Подробнее...
 

Аграрії активно реєструються на підтримку

E-mail Печать PDF

У Державному аграрному реєстрі триває прийом заявок на одержання субсидії на одиницю оброблювальних угідь. Податися можуть виробники сільгосппродукції, як фізичні, так і юридичні особи, що оброблять не менше 1 і не більше 120 га земель сільськогосподарського призначення та відповідають іншим умовам програми. https://bit.ly/Postanova_DAR. 

Сума виплати - 3 100 грн на один гектар землі, але не більше 372 тис. грн. 

Заявки приймаються до 15 листопада 2022 року виключно через ДАР. 

На інфографіці та нижче у тексті посту ви знайдете покрокову інструкцію з подання заявки на програму. Інструкція з реєстрації – за посиланням https://bit.ly/3DmWOJj. 

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ ЗА НАПРЯМОМ “БЮДЖЕТНА СУБСИДІЯ НА ОДИНИЦЮ ОБРОБЛЮВАЛЬНИХ УГІДЬ https://bit.ly/3qwa4Uk 

Додаткові інформаційні матеріали (постійно доповнюються - https://drive.google.com/drive/folders/15_WTJYG3OVC9GDZzVqIR3k0Exe90j2gL)

 

До уваги сільгосптоваровиробників!

E-mail Печать PDF

Доводимо до Вашого відома інформацію, що Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову від 05 серпня 2022 р.   № 903  «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. №738», де внесено зміни  до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства і Порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738 “Деякі питання надання грантів бізнесу”.

З Постановою Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2022 р.  № 903  «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. №738» можна ознайомитись на сайті Урядовий портал за посиланням:https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-poriadkiv-zatverdzhenykh-postanovoiu-kabinetu-ministriv-ukrainy-vid-21-chervnia-2022-r-738-903-050822.

 

Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило онлайн платформу «Державний аграрний реєстр»

E-mail Печать PDF

Для прямої та єдиної взаємодії держави та агровиробників 12 серпня 2022 року Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр (ДАР), яка тепер відкрита для реєстрації для всіх українських аграріїв. Презентація ДАР розміщена за наступним посиланням - https://www.youtube.com/watch?v=Y9difxyE40o. Цей сервіс створений передусім для того, що спростити аграріям процедуру отримання державної підтримки. Агровиробники, зареєстровані в ДАР, зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також позик і технічної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів. Витративши лише кілька хвилин на реєстрацію в ДАР, аграрії зможуть у режимі реального часу отримати доступ до інформації про наявні програми державної підтримки та подати заявку на них онлайн з дому чи офісу. Під час реєстрації фермер також зможе перевірити в особистому електронному кабінеті дані про свою діяльність, земельні ділянки, тварин тощо. Для реєстрації фермеру потрібен лише електронний підпис. Система створена за підтримки ЄС, з урахування найкращих європейських практик. Доступ до ДАР за посиланням https://www.dar.gov.ua Найближчим часом у ДАР з'являться перші програми допомоги дрібним фермерам, які вирощують сільськогосподарські культури або тримають корів.

Начальник управління                                                                            Тетяна ОЛЕНЄВА

 

 


Страница 1 из 14

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 269 гостей онлайн
Просмотры материалов : 22240230

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Споживачу та підприємцю На допомогу підприємцю