• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Споживачу та підприємцю На допомогу підприємцю До уваги агровиробників! Державна програма пільгового кредитування агровиробників.

До уваги агровиробників! Державна програма пільгового кредитування агровиробників.

E-mail Печать PDF

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2022 року       № 274 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року  № 28  та від 14 липня 2021 року №723», Акціонерне товариство комерційний банк «Приватбанк» розпочинає прийом заявок за новою державною програмою пільгового кредитування агровиробників.

Метою програми є кредитування посівної кампанії сільськогосподарських виробників під державну гарантію на 80% від суми кредиту з можливістю підключення агроклієнтів до програми «Доступні кредити 5-7-9%» під 0% річних (з одноразовою комісією до 1% від суми  кредиту).

 За умовами програми, кредитування доступне на строк до 6 місяців під 0% річних (з підключенням  програми 5-7- 9%) за такими кредитними продуктами:

- «КУБ із заставою» до 5 млн грн під забезпечення державною гарантією в розмірі 80% від суми кредиту без додаткової застави від клієнтів;

- «Агросезон»  до 5 млн грн під забезпечення державною гарантією в розмірі 80% від суми кредиту без додаткової застави від клієнтів.

- «Агросезон» від 5 до 50 млн грн під забезпечення державною гарантією в розмірі 80% від суми кредиту з додатковим забезпеченням від клієнтів в розмірі 20% від суми кредитів під заставу сільгосптехніки.

Разом з тим, кредитування доступне для агровиробників із «банком землі» в  обробці від 100  до 10 тисяч гектарів, що знаходяться в регіонах України, де наразі не  ведуться  бойові  дії.

Заявку на отримання пільгового кредитування за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» можна подати в онлайн режимі за посиланням: pb.ua/agro.

  Управління економіки                                                                

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 243 гостей онлайн
Просмотры материалов : 18645457

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Споживачу та підприємцю На допомогу підприємцю До уваги агровиробників! Державна програма пільгового кредитування агровиробників.