• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Споживачу та підприємцю На допомогу підприємцю До відома суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами!

До відома суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами!

E-mail Печать PDF

Ізмаїльська міська рада, враховуючи звернення підприємців міста, звернулася до Голови Державної податкової служби України з пропозицією розглянути можливість організації роботи щодо прийому та видачі документів, передбачених законодавством, яке регулює відносини в сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, в органах податкової служби в місті Ізмаїл.

            За результатами розгляду  звернення Державна податкова служба проінформувала про наступне.

Державна податкова служба України (далі - ДПС України) розглянула лист виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради від 28.05.12 № 01/14-1357 (вхідний ДПС України від 01.06.12 № 9852/5) щодо організації пунктів приймання та видачі документів на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, та в межах компетенції повідомила.

Основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, спиртом-сирцем виноградним, спиртом-сирцем плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами, забезпечення їх високої якості та захисту здоров'я громадян, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв і тютюнових виробів на території України визначає Закон України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" із змінами та доповненнями (далі - Закон № 481).

Статтею 15 Закону № 481 встановлено, що роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами може здійснюватися суб'єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій.

            З метою забезпечення належного виконання вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.95 р. № 481/95-ВР із змінами та доповненнями, а також усунення перешкод у роботі суб’єктів господарювання, які діють у межах населених пунктів, де відсутні структурні підрозділи Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПС України, наказом ДПА України від 16 листопада 2004 року № 652 «Про організацію роботи в районних (міжрайонних) ДПІ з видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» створено на базі районних (міжрайонних) ДПІ пункти прийому та видачі документів, передбачених законодавством, яке регулює відносини в сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Затверджено порядок організації роботи пунктів приймання та видачі документів в районних (міжрайонних) ДПІ в АР Крим, областях по видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновим виробами (далі - Порядок).

Відповідно до абзацу другого пункту 1 Порядку районні (міжрайонні) ДПІ здійснюють прийом документів від суб'єктів господарювання, передачу їх до регіональних управлінь Департаменту та видають оформлені бланки ліцензій і довідок про внесення місць зберігання до Єдиного реєстру заявникам.

З урахуванням незручностей суб'єктів господарювання віддалених районів України, пунктом 3 Порядку передбачено, що залежно від мети звернення (видача ліцензії, дублікатів Ліцензій, переоформлення ліцензій, внесення інформації про сплату щоквартального платежу за ліцензію та (або) видача довідок, переоформлення довідок, виключення місця зберігання з Єдиного реєстру) суб'єкт підприємницької діяльності подає особисто або надсилає рекомендованим листом відповідний пакет документів згідно із переліком, визначеним статтею 15 Закону № 481, до регіонального управління Департаменту або до районних (міжрайонних) ДПІ за місцем провадження торгівельної діяльності.

 

Начальник Управления экономики

             Н.В. Каплиенко  
Обновлено 26.06.2012 08:57  

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 304 гостей онлайн
Просмотры материалов : 21533061

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Споживачу та підприємцю На допомогу підприємцю До відома суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами!