• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Споживачу та підприємцю Ціни та ціноутворення
Ціни та ціноутворення

Щодо утворення робочої групи з контролю за ціновою ситуацією в Одеській області

E-mail Печать PDF

Розпорядженням Одеської обласної військової адміністрації  від 15.03.2022р.                № 102/А- 2022  утворено робочу групу з контролю за ціновою ситуацією в Одеській області

з  метою стабілізації споживчого ринку.

Районними  військовими адміністраціями, спільно з  виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад Одеської області здійснюється щоденний моніторинг цін на перелік товарів, що мають істотну соціальну значущість, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 341 «Про заходи щодо стабілізації  цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення», та перелік товарів, який визначений постановою Кабінету Міністрів України від 06 березня 2022 року №223 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України  від  25 грудня 1996 р. № 1548».

 У разі виявлення необґрунтованого зростання цін на зазначені товари, інформація  із зазначенням назви суб’єкта господарювання, коду ЄДРПОУ або ідентифікаційного номеру фізичної особи-підприємця, адреси торговельного закладу та найменування товару  відразу надається Департаменту економічної політики та стратегічного планування обласної військової   адміністрації.

 

 

Перелік соц.значущих товарів від 06.03.22

E-mail Печать PDF

Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України

від 25 грудня 1996 р. № 1548

 

З метою забезпечення цінової стабільності у державі в умовах воєнного стану Кабінет Міністрів України постановляє:

 

Внести зміну до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р.          № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (ЗП України, 1996 р., № 21, ст. 596), доповнивши її пунктом 21 такого змісту:

«21. Установити, що на період воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 «Про введення воєнного стану в Україні”, обласні військові адміністрації разом з Національною поліцією, Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками забезпечують контроль за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на такі товари: борошно пшеничне, макаронні вироби, батон, хліб, крупа гречана, крупа вівсяна, свинина, яловичина, птиця (тушки курячі), молоко, масло вершкове, сметана, яйця курячі, олія соняшникова, цукор кристалічний, капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, буряк, морква, картопля, етанол (розчин 96%), нестероїдні протизапальні лікарські засоби вітчизняні, антибактеріальні лікарські засоби вітчизняні, бензин (марки А-92, А-95), дизельне пальне, газ скраплений для  автомобілів».

 

 

 

5% на паливо преміум-класса

E-mail Печать PDF

Про внесення зміни до пункту 414 постанови Кабінету Міністрів України

від 9 грудня 2020 р.  № 1236

 

Кабінет Міністрів України постановляє:

 

Внести зміну до пункту 414 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (Офіційний вісник України, 2021 р., № 1, ст. 14, № 40, ст. 2386), доповнивши його абзацом такого змісту:

«Під час продажу (реалізації) «брендового преміального» дизельного палива та бензинів автомобільних, із покращеними показниками якості та позначення (маркування) яких включає певну торгову марку (товарний знак), розмір доплати не може перевищувати 5 відсотків до розміру роздрібних цін на відповідні види палива, визначені згідно з абзацами третім — п’ятим цього пункту.».

Прем’єр-міністрУкраїни                                                           Д. ШМИГАЛЬ

Обновлено 18.04.2022 15:45
 

Про внесення зміни до пункту 414 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. N 1236

E-mail Печать PDF

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2022р. № 1 «Про внесення зміни до пункту 414 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. N 1236»  запроваджено граничний рівень торговельної надбавки не вище 10 % на деякі продукти харчування.

Даною постановою внесено зміни до пункту  414  постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020р. N 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", а саме:

Установити на період дії карантину граничний рівень торговельної надбавки в розмірі не більше 10 відсотків оптово-відпускної ціни на:

·       хліб житньо-пшеничний

·       батон

·       крупу гречану

·       цукор-пісок

·       борошно пшеничне вищого ґатунку

·       макаронні вироби вітчизняного виробництва (вермішель з борошна пшеничного вищого ґатунку)

·       молоко пастеризоване жирністю 2,5 відсотка (у плівці)

·       олію соняшникову

·       яйця курячі категорії С1

·       птицю (тушку курячу)

·       масло вершкове жирністю 72,5 відсотка.

Гранична торговельна надбавка встановлюється з урахуванням рекламних, маркетингових, логістичних послуг, послуг з підготовки, обробки, пакування, інших послуг, пов'язаних з реалізацією кінцевому споживачу.

 

Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення (із змінами)

E-mail Печать PDF

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2021р. № 1432 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення», якою тимчасово запроваджене державне регулювання цін на товари, що мають істотну соціальну значущість та товари протиепідемічного призначення, шляхом декларування зміни роздрібних цін у разі їх збільшення.                                     

                                                                                                                                          КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 

ПОСТАНОВА 

від 22 квітня 2020 р. № 341
Київ

Із змінами і доповненнями, внесеними  постановами Кабінету Міністрів України
 від 20.05.2020 року № 392,
 від 18.01.2021 року № 25,
 від 29.03.2021року № 450,
 від 14.05.2021року № 474,
 від 30.12.2021 року № 1432
 

Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну

соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення (із змінами) 

Відповідно до підпунктів 5-7 пункту 8 розділу II “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з 

поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)” та статей 5  і  13  Закону України “Про ціни і ціноутворення” Кабінет Міністрів України  постановляє:

1. Затвердити такі, що додаються:

перелік товарів, що мають істотну соціальну значущість;

перелік товарів протиепідемічного призначення, що необхідні для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

Порядок декларування зміни роздрібних цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, і товари протиепідемічного призначення, що необхідні для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2. Запровадити державне регулювання цін шляхом декларування зміни роздрібних цін на товари, зазначені в абзацах другому і третьому пункту 1 цієї постанови.

Подробнее...
 


Страница 1 из 5

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 269 гостей онлайн
Просмотры материалов : 16529837

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Споживачу та підприємцю Ціни та ціноутворення