Дати початку та завершення Кампанії створюють ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:
25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом
2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством
3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями
5 грудня – Міжнародний день волонтера
6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі
9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією
10 грудня – Міжнародний день прав людини
Девіз кампанії 2021 року «Розфарбуємо світ в помаранчевий колір: Покоління рівності виступає проти зґвалтувань». Головна мета кампанії – привернути увагу до чутливої теми гендерного насильства, а також об’єднати суспільство у боротьбі з ним.
З 11 січня 2019 набули чинності зміни до законодавства щодо домашнього та сексуального насильства. Новий закон передбачає притягнення до кримінальної відповідальності особи, яка вчиняє домашнє насильство»
До акції в місті Ізмаїл долучаються заклади загальної середньої освіти, бібліотеки, КЗ «Ізмаїльський центр соціально – психологічної реабілітації дітей» служби у справах дітей Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, фахівці з соціальної роботи Ізмаїльського міського центру соціальних служб Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області. Це і проведення профілактичних бесід серед батьків з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, щодо методів виховання, неприпустимості жорстокого поводження з дітьми; обстеження житлово – побутових умов проживання дітей , актів оцінок потреб дітей та їх сімей; виховна година «Ми за світ проти насилля»; оформлення класних куточків «Протидія жорстокого поводження з дітьми»; година спілкування «Що таке насилля. Його форми. Як себе захистити»; творчий урок – бесіда «Моє щасливе майбутнє»; перегляд мультфільму,малюнки дітей за темою уроку; «Подорож у країну Доброзичливості»; виховна година «Ні насильству!», опитування «Моє ставлення до насильства, булінгу»; відкриття виставок, присвячених акції «16 днів проти насильства»; оформлення інформаційних стендів щодо недопущення дітьми жорстокості, насильства; відповідальність за вчинення правопорушень; номера телефонів «гарячої лінії» відповідальних органів і служб, до яких може звернутися дитина; проведення лекцій, бесід, батьківських зборів, ігр на тему насильства.