• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Служба порятунку
Служба порятунку

Щоб свята пройшли без пригод

E-mail Печать PDF

Незабаром християни православного обряду відзначатимуть День Святої Трійці. Значна кількість людей буде відвідувати храми. Саме ця обставина вимагає як від священнослужителів, так і від прихожан суворого дотримання вимог правил пожежної безпеки, адже під час масових заходів зростає загроза виникнення пожеж.

Щоб свята пройшли без пригод, рятувальники Ізмаїльського районного управління нагадують про необхідність дотримання вимог правил пожежної безпеки в культових спорудах.

Після завершення богослужінь необхідно повністю знеструмлювати будівлі і не залишати в церкві без нагляду запалені свічки і відкритий вогонь.

Тримаючи свічку в руках, необхідно стежити за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути.

Потрібно дотримуватися правил пожежної безпеки при користуванні електроприладами, стежити за справністю електромереж і не допускати відкритого прокладання електропроводів по горючих конструкцій.

Слід бути вкрай обережними з різними електричними гірляндами, якими прикрашають внутрішні конструктивні елементи церков, іконостаси та окремі образи.

Необхідно пам'ятати, що пожежу легше попередити ніж загасити, але якщо вже трапилася біда, то ні в якому разі не можна панікувати. Про подію потрібно негайно сповістити пожежно-рятувальну службу, зателефонувавши за номером «101» і до прибуття професійних пожежних, самостійно приступити до гасіння пожежі, використовуючи первинні засоби пожежогасіння.

Провідний спеціаліст Ізмаїльського районного управління Наталія Гошкодер

Подробнее...
 

Ізмаїл: рятувальники про запобігання пожеж в природних екосистемах!

E-mail Печать PDF

Загоряння у природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу. Також пожежі на відкритих територіях можуть перекинутися на будівлі, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження, тощо. Найчастіше такі надзвичайні ситуації виникають у результаті людської недбалості та неуважності. Так, в м. Ізмаїл та Ізмаїльському районі з 1 січня по теперішній час вогнеборцями ліквідовано 20 пожеж на відкритих територіях, загальною площею 6 га. Тому, рятувальники м. Ізмаїл нагадують про неухильне дотримання елементарних правил пожежної безпеки на відкритих територіях.

Шановні мешканці м. Ізмаїл та Ізмаїльського району!

 

·       Не кидайте непогашені сірники або недопалки;

·       Не застосовуйте для розкладання вогнища легкозаймисті речовини (бензин, спирт, ацетон);

·       Не спалюйте на подвірях або прилеглих територіях сміття, опале листя й суху траву;

·       У лісопарковій зоні розпалюйте багаття тільки на спеціально облаштованих ділянках;

·       У житловому секторі вогнище розкладайте у безвітряну погоду на відстані 15 м від будівель;

·       Збираючись із лісу додому, залийте вогонь водою або закидайте землею чи піском.

 

 

Про пожежну безпеку – школярам

E-mail Печать PDF

У рамках проведення місячника пожежної безпеки «Пожежам – Ні» на базі загальноосвітньої школи № 11 м. Ізмаїл 17 лютого була організована зустріч учнів з рятувальниками. З лекції учні дізнались про основні причини виникнення пожеж, згадали основні правила пожежної безпеки, повторили першочергові дії у разі виникнення надзвичайної ситуації, первинні засоби пожежогасіння. Співробітники ДСНС продемонстрували відеоролик, метою якого було донести учням масштабність і трагічність пожеж, а також наголосити на тому, що виникнення  пожежі можна запобігти,якщо виконувати елементарні правила пожежної безпеки.

Подробнее...
 

Рятувальники м. Ізмаїл закликають громадян бути відповідальними та обережними під час використання пічного опалення і користування електричними приладами!

E-mail Печать PDF

Взимку значно збільшується кількість пожеж у житловому секторі, що призводять не лише до значних матеріальних збитків, але й, що найголовніше — до травмування та загибелі людей. Так, за січень місяць на території м. Ізмаїл та Ізмаїльського району виникло дві пожежі у житлових будинках, на яких були травмовані і госпіталізовані у лікарню двоє людей.

Зазвичай причиною виникнення пожеж у помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у побуті. Крім того, часто для обігріву власних помешкань люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

Обновлено 29.01.2021 15:41 Подробнее...
 

СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ 101 м. ІЗМАЇЛ НАГОЛОШУЄ : «ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!»

E-mail Печать PDF

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров’ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, які здатні за певних умов (або при дії на них) вибухати.

До вибухонебезпечних предметів належать:

·вибухові речовини – хімічні з’єднання або суміші, здатні під впливом певних зовнішніх дій (нагрівання, удар, тертя, вибух іншого вибухового пристрою) до швидкого хімічного перетворення, що саморозповсюджується, з виділенням великої кількості енергії і утворенням газів;

·боєприпаси, до яких належать:

- бойові частки ракет;

- авіаційні бомби;артилерійські боєприпаси (снаряди, міни);

 - інженерні боєприпаси (протитанкові і протипіхотні міни);

 - ручні гранати;

 - стрілецькі боєприпаси (патрони до пістолетів, карабінів, автоматів тощо);

 - піротехнічні засоби:

Обновлено 29.01.2021 15:38 Подробнее...
 


Страница 1 из 5

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 286 гостей онлайн
Просмотры материалов : 22016616

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Служба порятунку