• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

26 квітня - Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій та катастроф

E-mail Печать PDF

Дорогі ізмаїльчани!

Тридцять п’ять років тому, 26 квітня 1986 року, вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців. Ціна страшної трагедії -  численні людські жертви і зруйновані долі, втрата здоров'я сотень тисяч людей, мільйони гектарів забруднених радіацією земель, лісів і водойм. Аварія на ЧАЕС жорстоко нагадала, що вогонь ядерної пожежі може знищити життя на нашій планеті.

Наслідки цієї трагедії могли би бути ще більш жахливішими, якби в боротьбу з радіацією не вступили тисячі добровольців. Люди з усіх куточків України, у тому числі й ізмаїльчани, об’єдналися, аби подолати цю трагедію. Вони стали героями, які в екстремальних умовах, часом ціною власного життя, захистили нас, наших дітей і онуків від ядерної стихії. Ми шануємо подвиг наших земляків і схиляємо голови в пам'ять про тих, кого вже з нами немає.

Дорогі земляки, герої-чорнобильці! Ви зупинили стихію ядерної реакції ціною власного життя і здоров’я. Ми безмежно вдячні Вам за мужність, стійкість, терпіння і наполегливість, які Ви проявили в той час. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв-чорнобильців, яких уже немає серед живих. Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету, від жителів міста дозвольте висловити  слова подяки і побажати Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, миру, спокою та довгих років життя!

Ізмаїльський міський голова     А. В. Абрамченко

 

Обновлено 26.04.2021 07:16  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З  19 по 26 квітня у м. Ізмаїл народилися  3 малюка -  2 дівчинки та  1 хлопчик

 

Сейчас 341 гостей онлайн
Просмотры материалов : 12904611

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна