• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Здорові діти – здорова країна

E-mail Печать PDF

Літні канікули – це чудова нагода пов’язати розваги с оздоровленням. Саме тому майже 50 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, проводять свій відпочинок в оздоровчій установі КП «Оздоровча база відпочинку Глобус» (Ізмаїльський район, с. Приморське). За інформацією служби у справах дітей Ізмаїльської міської ради,  наразі в дитячому таборі відпочивають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та діти з малозабезпечених сімей. 

Окрім якісного харчування, цікавих навчальних та розважальних програм,  для дітей проводяться пізнавальні екскурсії, спортивні змагання, вікторини, розвиваючі ігри, діють тематичні гуртки. У таборі діти також отримують необхідні життєві навички, вчаться бути самостійними, комунікабельними та соціально адаптованими у сучасному просторі.

        Організатори літнього оздоровлення впевнені, що  цікаве та змістовне дозвілля на березі моря подарує яскраві враження і позитивні емоції та надовго заповниться дітям.

 

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 19 по 26  липня у м. Ізмаїл народилося 12 малюків -  7 дівчинок та  5 хлопчиків

 

Сейчас 269 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13248613

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна