• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

До відома суб’єктів господарювання - юридичних осіб незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичних осіб - підприємців, зокрема сімейних фермерських господарства, що провадять діяльність у агропромисловому комплексі!

E-mail Печать PDF

Відповідно до регіональної Програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2019-2023 роки «Аграрна Одещина», затвердженої рішенням Одеської облради від 21.12.2018 № 837-VII (зі змінами) та Порядків використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання заходів Програми (зі змінами) інформуємо щодо фінансування у 2021 році напрямів:

- часткова компенсація вартості доїльного обладнання фізичним особам та фізичним особам-підприємцям, що утримають не менше 3 корів у розмірі 50% вартості доїльної установи (без урахування податку на додану вартість), але не більше 500 гривень. Заяву на участь у конкурсі та документи, що додаються надати до 15 листопада;

- здешевлення вартості придбання сільгосптоваровиробниками базового (елітного та суперелітного) насіння сільськогосподарських культур вітчизняної селекції до 50%, але не більше 100  тис. грн. на господарство. Заяву на пакет документів надати до 01.листопада 2021 року;

 

- часткова компенсація витрат на утримання корів суб’єктам господарювання, які є юридичними особами за наявну на 01 липня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову – до 1000 гривень за одну голову. Заяву на пакет документів надати до 15 вересня 2021 року.

З вимогами щодо участі у конкурсі підприємства агропромислового комплексу можуть ознайомитись в Департаменті аграрної політики, продовольства та земельних відносин облдержадміністраці та на офіційному веб-порталі обласної державної адміністрації http://portal-oda.odessa.gov.ua.

Прийом заяв проводиться Департаментом аграрної політики, продовольства та земельних відносин  Одеської обласної державної адміністрації за адресою: м..Одеса, вул..Канатна,83, 14 поверх, кабінет №1426. Телефон для довідок: 048-728-34-61.

 Управління економіки

Обновлено 10.09.2021 14:19  

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 564 гостей онлайн
Просмотры материалов : 20623178

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна