• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

ЯКЩО МИ НЕ БУДЕМО ЗБЕРІГАТИ ПАМ’ЯТЬ, ВРАХОВУЮЧИ УРОКІВ ІСТОРІЇ ТА ЇЇ ПОМИЛОК, МИ НЕ ЗМОЖЕМО ЗБУДУВАТИ ГІДНЕ МАЙБУТНЄ – СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ

E-mail Печать PDF

   В Одеській міській раді відбулася зустріч голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького та Одеського міського голови Геннадія Труханова з делегацією з США на чолі з президентом Нью-Йоркської Асоціації світових діаспор Самюелем Биковим.

   До складу делегації увійшли представники відділу Голокосту американської Асамблеї світу «Ніколи не повториться». Асамблея займається охороною пам’яток Голодомору і Голокосту. На зустрічі також були присутні представники регіональної Асоціації євреїв – колишніх в’язнів гетто і концтаборів і музею Голокосту в Одесі.

   В ході зустрічі сторони обговорили питання перенесення музею Голокосту до Прохорівського скверу і благоустрій самого скверу.

    «У  2012 році мій голос, як народного депутата України, був відданий за ухвалення Постанови Верховної Ради  «Про 70-річчя трагедії   Бабиного Яру»,  відповідно до якої ми відзначаємо Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту на державному рівні. Ми, одесити,  щорічно віддаємо шану пам’яті жертвам Голокосту біля пам’ятного Знаку, якій встановлений у Прохорівському сквері – на тому місці, звідки у 1941 році гнали євреїв по «дорозі смерті». Я щиро вдячний Одеській міській раді, Одеській регіональній асоціації євреїв – колишніх в’язнів гетто і нацистських концтаборів, яку очолює ветеран війни, громадський діяч  Роман Маркович Шварцман, за ту копітку, змістовну роботу, яка проводиться щодо збереження пам’яті та утвердження гуманістичних цінностей. Впевнений, що ми не маємо право забувати уроків наших трагічних катастроф, аби це не повторилося у майбутньому. Необхідно донести до молодого покоління непорушну істину: якщо ми не будемо зберігати пам’ять, враховувати уроків історії та її помилок, ми не зможемо збудувати гідне майбутнє» – сказав голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

   Сергій Гриневецький запевнив учасників зустрічі, що обласна влада докладатиме всіляких зусиль щодо недопущення на Одещині проявів антисемітизму, расизму та будь-яких форм нетерпимості, які можуть призвести до цілеспрямованого насилля та сприятиме консолідації українського суспільства.

Обновлено 04.10.2021 08:05  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 400 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13953795

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна