• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

До уваги споживачів природного газу

E-mail Печать PDF

З метою безперебійного постачання природного газу побутовим споживачам до 01.12.2021 рекомендовано обрати постійну компанію-постачальника природного газу. 

Всім абонентам перевірити інформацію відносно компанії-постачальника, яка надає послуги постачання природного газу. Якщо було здійснено переведення абонента до обслуговування компанії-постачальником “останньої надії” (ПОН), то обрати будь-яку з компаній, які діють на ринку України та заключити з нею договір. 

Перевірити наявність постачальника природного газу можна на Інформаційній платформі ТОВ «Оператор ГТС України» за посиланням https://tsoua.com/kliyentam/pereviryty-nayavnist-postachalnyka/. 

Для перевірки необхідно ввести свій EIC-код, який  складається з 16 букв та цифр і зазначений в рахунку за послуги з розподілу  та в рахунку за послуги з постачання природного газу. Після введення EIC-кода ви отримаєте зазначений статус та кінцева дата постачання природного газу поточним діючим постачальником. Якщо в статусі вказано, що споживач знаходиться в реєстрі постачальника останньої надії, вам необхідно обрати нового постачальника природного газу до кінцевої дати постачання природного газу поточним діючим постачальником.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 268 гостей онлайн
Просмотры материалов : 16529947

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна