• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Для якісної медичної допомоги - сучасне спеціальне медичне обладнання

E-mail Печать PDF

До Центральній міській лікарні,  де триває капітальний ремонт у рамках Програми Президента України «Велике будівництво», завезено першу партію закупленого коштом міського та обласного бюджетів високотехнологічного сучасного спеціального медичного обладнання, яке необхідне для надання якісної медичної допомоги, а також для відповідності нормативним вимогам Національної служби здоров'я України. Це стало можливим завдяки підтримці голови Одеської обласної ради, керівника обласної організації політичної партії "Слуга народу" Григорія Діденка.

Закуплені апарати виробництва Швейцарії, Японії, Німеччини, Туреччини, а також німецької фірми Richard Wolf - Польща.

Також завезені апарати для коагуляції (для «зварювання») тканин, тобто йдеться про відсутність післяопераційних рубців і про безкровні операціях, що проводяться у Києві та Одесі.

 

Найближчим часом буде завезено обладнання для відділення травматології (операційний стіл із мобільним рентген-апаратом), і наші травматологи зможуть проводити високоточні операції – аж до заміни суглобів.

Завезене обладнання поки що не розпаковане: це можуть зробити фахівці, які, як очікується, приїдуть у найближчі півтора-два тижні, щоб ввести обладнання в експлуатацію та навчити персонал.

Також до нового року лікарня отримає для клініко-діагностичної лабораторії автоматичний аналізатор італійського виробництва, який прискорить процес отримання та підвищить якість результатів аналізів.

Все це дозволить підвищити якість медичної допомоги мешканцям міста та всього південного регіону Одеської області, а також розширить спектр медичних послуг (зокрема, і тих, які раніше можна було отримати тільки в Одесі та Києві).

 

Обновлено 28.12.2021 09:29  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 22 листопада по 1 грудня у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 645 гостей онлайн
Просмотры материалов : 14837883

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна