• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

8 травня - День пам'яті та примирення, 9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

E-mail Печать PDF

Шановні ізмаїльчани, ветерани нашого міста!

  З великою стійкістю та волею до життя наші ветерани перемогли у Другій світовій війні. На різних фронтах  українські воїни самовіддано та жертовно боролися проти спільного ворога. Ціною власного здоров’я й життя вони здобули Перемогу над нацизмом у Європі, вистояли у смертельному бою, захистили рідну землю, зупинили зловісну ворожу навалу в ім’я свободи й щасливого мирного майбуття.

  Щороку ми з почуттям гордості згадуємо кожного воїна, кожен подвиг. Ваші стійкість, мужність, самовідданість на полях битв і на трудовому фронті в ім’я визволення України – це істинний приклад патріотизму. Ми відчуваємо глибоку повагу до Вас та схиляємо голови у пошані перед Вами, поколінням переможців, які 77 років тому вибороли Перемогу та зупинили Другу світову війну, принесли мир і надію. Сьогодні, вшановуючи ветеранів війни, ми усвідомлюємо, що без їхнього подвигу не було б ні сучасної Європи, ні нашої України.

  На жаль, наше покоління мусить сьогодні знову переживати жахіття війни  та окупації з вини російських загарбників. Гідні слави своїх героїчних предків, наші мужні захисники і захисниці стійко та героїчно боронять рідну землю.

  Сьогодні всі ми віримо у нову перемогу України. Ми обов’язково переможемо, бо наша хоробрість має надзвичайну й незбагненну силу. Переможемо, як перемогли 77 років тому!

  Пам'ять про героїзм наших земляків поєднує і робить нас сильнішими. У ці травневі дні, зібравшись у сімейному та родинному колі, ми згадаємо про захисників, про всіх, хто через війну покинув власні домівки, хворих та поранених, полонених і безвісти зниклих та усіх тих, у кого війна забрала найцінніше – життя. Вони віддали найдорожче, щоб Україна – жила,  і ми всі – разом з нею. Вільна і мирна, яку ми так любимо.

  Разом ми обов’язково переможемо. Бо ми єдині. Єдині у любові до України.

  Слава Українським героям!

  Слава Україні!

Ізмаїльський міський голова  А. В. Абрамченко

Обновлено 08.05.2022 12:53  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 406 гостей онлайн
Просмотры материалов : 16310559

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна