• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Світлої пам'яті Олексія Федоровича Тєхова

E-mail Печать PDF

На 86-му році пішов з життя видатний керівник підприємств морегосподарчої галузі нашого міста та краю, талановитий господарник та професіонал, активний громадський діяч, депутат кількох скликань, Почесний громадянин міста Ізмаїла Олексій Федорович Тєхов.  

За довгий шлях служіння морській галузі і людям Олексій Федорович створив потужні морегосподарські підприємства міжнародного масштабу та рівня, доклав чимало сил для їх  збереження та розвитку на благо України.

Ім'я Олексія Тєхова міцно пов'язане з історією нашого міста. Він очолював Ізмаїльський морський порт у 1978 - 1986 роках та Українське Дунайське пароплавство з 1986 по 1997 роки. Це були роки створення авторитету України на Дунаї, зміцнення підприємств, розвитку нових ліній вантажоперевезень, активної участі в роботі міжнародних організацій. За безпосередньою участю Олексія Техова у пароплавстві подальший розвиток отримали контейнерні перевезення, морський флот підприємства поповнився майже двома десятками нових суден,  були введені в дію великі соціальні об’єкти міста – такі як стоматологічна поліклініка, новий лікувальний корпус Дунайської басейнової лікарні, пароплавство отримало нову будівлю управління.

Олексій Федорович був сильним і принциповим господарником та адміністратором, його відрізняли відданість справі, освіченість і ерудиція, високі моральні принципи. Він через усе життя проніс почуття обов'язку, відповідальність та неймовірну працьовитість.

Повага та вдячність нашої громади виразилися у високій довірі ізмаїльчан —  він тричі обирався депутатом міської ради, двічі – депутатом обласної ради, плідно працював як член виконкому, член колегії Мінтрансу. Про визнання його внеску у розвиток транспорту країни свідчать звання «Заслуженого працівника транспорту України», «Почесного працівника морського флоту СРСР», «Почесного працівника транспорту України», «Почесного працівника УДП та Ізмаїльського порту» та висока нагорода – орден «Знак пошани». Ізмаїльська громада нагородила його званням Почесного громадянина міста.

 Для всіх, хто знав Олексія Федоровича Тєхова, його смерть відгукнулася невимовною гіркою біллю від невблаганної втрати. Ізмаїльчани поважають і будуть пам’ятати Олексія Тєхова  як мудрого керівника,  талановитого наставника, порядну та щиру людину.

Ізмаїльська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним і близьким   Олексія Федоровича Тєхова у зв'язку з непоправною втратою. Сумуємо разом з Вами.

Світла пам’ять про нього залишиться у наших серцях.

 Ізмаїльський міський голова     А. В. Абрамченко

Обновлено 20.06.2022 13:59  

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 225 гостей онлайн
Просмотры материалов : 21410017

Голосування:

Баннер

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна